Atalanta mposht Sampdorian në 'Luigi Ferrari'

Atalanta mposht Sampdorian në 'Luigi Ferrari'

14:45, 28/02/2021

Për javën e 24-të të Serisë A, Sampdoria dhe Atalanta u përballën me njëra-tjetrën këtë të diel në stadiumin Luigi Ferrari në Genova. Një takim i fituar 2-0 nga bergamaskët.

Pas golit të Malinovskit (40-t), Gosens dyfishoi rezultai(70-t). Me këtë sukses të çmuar, Atalanta është e katërta në kampionat. Sampdoria është e dhjeta.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco