'Shokë skuadre Messi-n dhe Ronaldo-n'/ Ëndrra e Beckham për Inter Miami

'Shokë skuadre Messi-n dhe Ronaldo-n'/ Ëndrra e Beckham për Inter Miami

09:23, 28/02/2021

Shokë ekipi Lionel Messi-n dhe Cristiano Ronaldo-n. Nuk është fantazi, të paktën për David Beckham, i cili, siç raportohet nga The Sun, ëndërron dyshen që ka qenë në majë të futbollit në 15 vjeçarin e fundit.

"Ne kemi lojtarë të kalibrit të Higuain dhe Matuidi të cilët e rrisin nivelin e ekipit tonë, por në mënyrë të barabartë qëllimi ynë është të shtojmë më shumë emra të mëdhenj në skuadër. Messi dhe Ronaldo kanë qenë në krye të futbollit për pesëmbëdhjetë vjet. Është e qartë se ata janë llojet e lojtarëve që ne do të dëshironim të sillnim në Miami.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco