VIDEO/ Luis Suarez i pandalshëm, Atletico në avantazh ndaj Valencias

VIDEO/ Luis Suarez i pandalshëm, Atletico në avantazh ndaj Valencias

22:26, 24/01/2021

Atletico Madridi ka përmbysur rezultatin 2-1 kundër Valencias në ndeshjen e vlefshme për La Liga.

Luis Suarez shënoi për Atleticon në minutën e 54-të. Sulmuesi uruguaian shënoi nga një kënd i vështirë duke e mposhtur portierin në këndin e poshtëm.

Suarez është momentalisht golashënuesi më i mirë në La Liga me 12 gola, aq sa ka edhe El Nesry i Sevillës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco