Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Valencia

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Valencia

20:16, 24/01/2021

Atletico Madrid pret Valencian në ndeshjen e vlefshme për javën e 20 në La Liga.

Vendasit kërkojnë vetëm fitore që të mbajnë distancën në kreun e tabelës, ndërsa, Valencia synon të fitojë të paktën një pikë që t’i afrohet zonës evropiane.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco