VIDEO/ Salah shënon gol të bukur ‘alla Messi’, shikoni klasin e egjiptianit!

VIDEO/ Salah shënon gol të bukur ‘alla Messi’, shikoni klasin e egjiptianit!

19:09, 24/01/2021

Manchester United po barazon 1-1 në duelin ndaj Liverpoolit në ndeshjen e vlefshme për raundin e katër të FA Cup.

Në minutën e 19’ Mohamed Salah shënoi një gol të bukur duke kaluar në avantazh Liverpoolin.

Sulmuesi egjiptian e mposhti David de Gean duke bërë një parabolë të bukur “Alla Messi”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco