FOTO/ Formacionet zyrtare: Lazio – Sassuolo, ja vendimi befasues për Muriqin!

FOTO/ Formacionet zyrtare: Lazio – Sassuolo, ja vendimi befasues për Muriqin!

17:34, 24/01/2021

Sot në orën 18:00 Lazio pret Sassuolon në ndeshjen e vlefshme për javën e 19-të në Serie A.

Vendasit kërkojnë vetëm fitore që të ngritën në renditje dhe të garojnë për të hyrë në zonën që të kualifikon sezonin e ardhëshëm në Europë.

Por surpriza e madhe është vendimi për Vedat Muriqin i cili do të vazhdojë të jetë në stolin rezervë pavarësisht se shënoi në ndeshjen e fundit.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco