Shënohet goli i parë në Barcelona - Elche

Shënohet goli i parë në Barcelona - Elche

17:23, 24/01/2021

Barcelona ka kaluar në avantazh kundër Elches, në ndeshjen e vlefshme për La Liga.

Në minutën e 39’ ishte Frenkie de Jong që shënoi për katalanasit. Mesfushori holandez e dërgoi topin në rrjetë nga afërsia pas një asisti nga Antoine Griezmann.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco