Lewandowski 'makineri golash', Bayern dyfishon rezultatin

Lewandowski 'makineri golash', Bayern dyfishon rezultatin

16:56, 24/01/2021

Bayern Munich po fiton 2-0 ndaj Schalkes në ndeshjen e vlefshme për Bundesliga.

Robert Lewandowski është një “makineri golash” pasi shënoi në “Gelsenkirchen”. Sulmuesi polak realizoi gol të bukur nga afërsia pas një harkimi fantastik nga Joshua Kimmich.

Ky ishte asisti i dytë për Kimmich në këtë takim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco