VIDEO/ Perlë e Gundogan, Manchester City përmbys rezultatin

VIDEO/ Perlë e Gundogan, Manchester City përmbys rezultatin

22:29, 21/10/2020

Manchester City ka përmbysur rezultatin 2-1 në sfidën ndaj Portos, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve.

Në minutën e 65-të arbitri akordon në goditje dënimi për klubin anglez, të cilën e mori përsipër, Ilkay Gundogan.

Mesfushori 29 vjeçar me një goditje me të djathtën kalon murin mbrojtës dhe e dërgon topin në fundin e rrjetës për 2-1.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco