VIDEO/ ‘Ylli’ i Bayernit shënon supergol nga distanca

VIDEO/ ‘Ylli’ i Bayernit shënon supergol nga distanca

22:26, 21/10/2020

Bayern Munchen po fiton 4-0 ndaj Atleticos, duke startuar në mënyrën më të mirë sezonin e ri në Champions League.

Në minutën e 66’ ishte mesfushori Corentin Tolisso i cili realizoi një supergol nga distanca.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco