VIDEO/ Inter kalon në avantazh, shënon Lukaku

VIDEO/ Inter kalon në avantazh, shënon Lukaku

22:10, 21/10/2020

Inter ka kalaur në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Borussia Munchenglabach, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve.

Në minutën e 49’ ishte Lukaku ai cili shënoi për zikaltërit. Sulmuesi belg u ndodh në vendin e duhur dhe në kohën e duhur, duke dërguar topin në fundin e rrjetës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco