VIDEO/ Bayern nuk ndalet, shikoni golin e bukur të Goretzka!

VIDEO/ Bayern nuk ndalet, shikoni golin e bukur të Goretzka!

21:59, 21/10/2020

Bayern Munchen po fiton me rezultatin 2-0 në përballjen ndaj Atleticos e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagues.

NĂ« minutĂ«n e 41’ ishte Leon Goretzka i cili realizoi njĂ« gol tĂ« bukur duke mposhtur sĂ«rish spanjollĂ«t.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco