VIDEO/ Shënohet goli i parë në super duelin Bayern - Atletico

VIDEO/ Shënohet goli i parë në super duelin Bayern - Atletico

21:33, 21/10/2020

Bayern Munchen ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Atleticos e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagues.

Në minutën e 28’ ishte Kingsley Coman i cili dërgon topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco