VIDEO/ Dy gola të shpejtë në 'Etihad' spektakël në Manchester City - Porto

VIDEO/ Dy gola të shpejtë në 'Etihad' spektakël në Manchester City - Porto

21:27, 21/10/2020

Po luhet në këto momente ndeshja midis Manchester City –t dhe Porto-s, e vlefshme për fazën e grupeve.

Sfida e cila po luhet në “Etihad Stadium”, ka nisur në mënyrë spektakolare, me dy gola brenda 7 minutash.

Fillimisht ishte Porto që kaloi në avantazh, me anë të Luis Diaz në minutën e 14-të. Por avantazhi i portugezëve zgjati shumë pak.

7 minuta më vonë Manchester City, barazoi rezultatin 1-1, me anë të Aguero-s, që ktheu në gol në penallti të fituar nga skuadra angleze.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco