Champions/ Formacionet zyrtare: Inter – Monchengladbach

Champions/ Formacionet zyrtare: Inter – Monchengladbach

20:31, 21/10/2020

Inter do të kërkojë të lë pas humbjen në derbi ndaj Milani.

Zikaltërit kërkojnë fitoren ndaj Monchengladbach në ‘San Siro’ në Ligën e Kampionëve, në ndeshjen që fillon në orën 21:00.

Formacionet zyrtare: Inter – Monchengladbach:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco