Formacionet zyrtare: Ajax - Liverpool

Formacionet zyrtare: Ajax - Liverpool

20:29, 21/10/2020

Në orën 21:00, në stadiumin “Johan Cruijff Arena”, do të luhet përballja Ajax – Liverpool, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve.

Një ndeshje, ku pritet të dhurohet spektakël nga skuadrat. Pavarësiht mungesave të shumta ‘të kuqtë” shihen favoritë në këtë takim, ndërsa nga ana tjetër skuadra holandeze shpreson mos të dalë pa pikë nga ky duel.

Formacionet zyrtare: Ajax – Liverpool:

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco