Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Atletico Madrid, ja si rreshtohen lojtarët...

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Atletico Madrid, ja si rreshtohen lojtarët...

20:10, 21/10/2020

Sot në mbrëmje do të luhen ndeshjet e tjera në Ligën e Kampioneve ku përballja më interesante do të jetë dueli mes Bayern Munchen dhe Alteticos e cila do të zhvillohet në “Allianz Arena”.

Kampionët në fuqi të Champions Leagues do të vuajnë mungesën e Gnabryt ndërsa në sulm pozicionohet Lewandowski i cili mbështetet nga treshja: Coman – Tolisso – Muller.

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Atletico Madrid:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco