VIDEO/ Zgjohet Real Madrid, Modric shënon supergol

VIDEO/ Zgjohet Real Madrid, Modric shënon supergol

20:11, 21/10/2020

Po luhet në këto momente ndeshja midis Real Madrid dhe Shakhtar Donetsk, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve.

Madrilenët  kanë arritur të ngushtojnë rezultatin 1-3 përballë skuadrës ukrainase. Ishte, mesfushori kroat, Luca Modric ai i cili nxori nga repertori një gol të bukur, duke realizuar nga jashtë zone.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco