VIDEO/ E pabesueshme ç’po ndodh me Realin! Shakhtar i shënon golin e 3-të

VIDEO/ E pabesueshme ç’po ndodh me Realin! Shakhtar i shënon golin e 3-të

19:44, 21/10/2020

Real Madrid e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme aventurën në Champions League.

Madrilenët janë shokuar pjesën e parë duke humbur me rezultatin 0-3 ndaj Shakhtar Donetsk në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të kompeticionit më të rëndësishëm evropian.

Në minutën e 43’ ishte Manor Solomon i cili finalizon bukur aksionin e skuadrës ukrainase.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco