VIDEO/ Befasohet Real Madrid, Shakhtar shënon dy gola të shpejtë

VIDEO/ Befasohet Real Madrid, Shakhtar shënon dy gola të shpejtë

19:30, 21/10/2020

Po luhet në këto momente ndeshja midis Real Madrid dhe Shakhtar Donetsk, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve.

Madrilenët  janë befasuar nga skuadra ukrainase, e cila në harkuan e 4 minutave ka shënuar dy herë në portën e skuadrës spanjolle.

Golin e parë për Shakhtar e realizoi Tete, ndërsa i dyti ishte një autogol i shkaktuar nga mbrojtësi i Realit, Rapahel Varane (2-0).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco