Kampionët nisin sot aventurën në Europë, ja formacioni i Bayernit kundër Atleticos!

Kampionët nisin sot aventurën në Europë, ja formacioni i Bayernit kundër Atleticos!

17:17, 21/10/2020

Sot në mbrëmje do të luhen ndeshjet e Ligës së Kampioneve ku përballja më interesante do të jetë dueli mes Bayern Munchen dhe Alteticos e cila do të zhvillohet në “Allianz Arena”.

Kampionët në fuqi të Champions Leagues do të vuajnë mungesën e Gnabryt ndërsa në sulm pozicionohet Lewandowski i cili mbështetet nga treshja: Coman – Muller – Costa.

Ndërsa në krahun tjetër Atletico pritet të jetë me formacionin më të mirë. Ja 11-shja e kampionëve të Europës:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco