Juventus i vendosur - Pirlo publikon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Napolit, thërret edhe Vrionin

Juventus i vendosur - Pirlo publikon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Napolit, thërret edhe Vrionin

14:08, 04/10/2020

E planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e sotme në orën 20:45, ndeshja mes Juventusit dhe Napolit mund të shtyhet, për shaka se këta të fundit kanë komunikuar se kanë 2 lojtarë  (Zielinski dhe Elmas) pozitivë me koronavirus dhe autoritetet mjekësore ia ndalojnë të udhëtojnë jashtë qytetit.

Mirëpo, Juventus është e vendosur për të luajtur sfidën dhe së fundmi ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për këtë sfidë, ku bie në sy emri i futbollistit shqiptar, Giacomo Vrioni.

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco