VIDEO/ Tiemoue Bakayoko 'zbarkon' në Napoli

VIDEO/ Tiemoue Bakayoko 'zbarkon' në Napoli

13:21, 04/10/2020

Mesfushori francez, Tiemoue Bakayoko, sezonin e ri do të veshë fanellën e Napoli.

26 vjeçari sapo ka mbërritur në “Villa Stuart” ku do të kryej edhe vizitat mjekësore, për të nënshkruar më pas me klubin italian.

Bakayoko vjen te Napoli formën e huazimit nga Chelsea për një sezon. Kujtojmë që interes për futbollistin kishte edhe nga Milani, por në fund ai vendosi të shkojë te Napoli.

Image

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???? #Napoli, colpo #Bakayoko: tampone e visite mediche a Villa Stuart per il mediano

A post shared by Tutto Napoli.net (@tuttonapolinet) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco