VIDEO/ Diego Godin realizon golin e parë me fanellën e Cagliarit

VIDEO/ Diego Godin realizon golin e parë me fanellën e Cagliarit

13:01, 04/10/2020

Po luhet në këto momente ndeshja mes Atalantës dhe Cagliarit, e vlefshme për javën e tretë në kampionatin italian.

Bergamaskët po fitojnë me rezultatin 2-1 ndaj miqve, me golat e shënuar nga Muriel dhe Gomez. Ndërsa për skuadrën e Cagliarit ka shënuar, Diego Godin. Ky ishte goli i parë me fanellën e Cagliarit për mbrojtësin uruguain, i cili u transferua nga Inter për te skuadra nga sardenja në këtë merkato.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco