Dumoshi merr pjesë në kampanjën e promovimit të ecjes

Dumoshi merr pjesë në kampanjën e promovimit të ecjes

11:04, 04/10/2020

Ministrja e Kulturës, Vlora Dumoshi mori pjesë në kampanjën e KOK-ut për promovimin e ecjes.

Sot është dita botërore e ecjes.

Ky është postimi i saj i plotë:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco