Kastrioti godet në merkato, krutanët afrojnë në skuadër një mbrojtës me eksperiencë

Kastrioti godet në merkato, krutanët afrojnë në skuadër një mbrojtës me eksperiencë

10:07, 04/10/2020

Kastrioti ka siguruar shërbimet e një futbollisti me mjaftë eksperiencë në Kategorinë Superiore.

Bëhet fjalë për qendërmbrojtësin Silvester Shkalla, i cili ka firmosur për 1 sezon me skuadrën krutane.

25 vjeçari stërvitej prej disa kohësh me Kastriotin, por vetëm ditën e djeshme ka hedhur firmën mbi kontratë.

I rritur në akademinë e Dinamos, Shkalla ka veshur fanellat e skuadrave si Teuta dhe Bylis në Superiore.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco