Trajneri Kuka i zhgënjyer me paraqitjen e xhudistëve kosovare në Dubrovnik

Trajneri Kuka i zhgënjyer me paraqitjen e xhudistëve kosovare në Dubrovnik

09:06, 04/10/2020

Trajneri i njohur kosovar Toni Kuka është zhgënjyer me paraqitjen e xhudistëve kosovar ne turneun e Dubrovnikut përkundër që atje morën 4 medalje, dy të arta e dy të argjenda – raporton Syri Kosova.

Ai përmes një shkrimi në facebook ka njoftuar se si u paraqitën xhudistët tona dhe a japin më të mirën në ring apo jo?

Ky është shkrimi i plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco