Ylli maqedonas pozitiv me Covid-19, mungon ndaj Kosovës

Ylli maqedonas pozitiv me Covid-19, mungon ndaj Kosovës

18:45, 03/10/2020

Ylli i Maqedonisë Veriore, Elmas, është infektuar me Covid-19.

Një nga lojtarët më të mirë të Maqedonisë Veriore, Elif Elmas është infektuar me Covid-19.

Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e skuadrës italiane.

Në mesin e lojtarëve të infektuar është edhe Zielinski.

Kujtojmë se shok skuadre me dyshen është edhe Amir Rrahmani.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco