Atletico Madrid ‘harron’ të shënojë

Atletico Madrid ‘harron’ të shënojë

18:37, 03/10/2020

Atletico Madrid ka ngecur sërish në një barazim pa gola. Këtë herë djemtë e Diego Simeones kanë barazuar në shtëpi ndaj Villarrealit 0-0.

Atletico e nisi mirë kampionatin duke shkatërruar 6-1 Granadën, por në dy ndeshjet e fundit nuk kanë shënuar asnjë gol, duke mos shkuar më shumë se barazimi 0-0.

As Diego Costa dhe as afrimi më i ri nga Barcelona, Luis Suarez, nuk arritën të gjenin rrugën e rrjetës për të dytën ndeshje radhazi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco