Mbrojtësi i Manchester United mbërrin në Milano për vizitat mjekësore

Mbrojtësi i Manchester United mbërrin në Milano për vizitat mjekësore

17:25, 03/10/2020

Diogo Dalot do t’u nënshtrohet vizitave mjekësore, teksa është gati për të kompletuar huazimin e tij nga Manchester United te Milani.

Mbrojtësi portugez ka zbarkuar në Milano dhe i është drejtuar menjëherë klinikës mjekësore të kuqezinjve.

Milani ka arritur marrëveshje me Manchester United për huazim pa të drejtë blerjeje.

Gjithsesi, nëse Dalot bind në Milano, atëherë drejtuesit kuqezinj mund të diskutojnë blerjen përfundimtare në fund të sezonit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco