Ibrahimovic i bën vetes dhuratë super luksoze me rastin e ditëlindjes

Ibrahimovic i bën vetes dhuratë super luksoze me rastin e ditëlindjes

14:37, 03/10/2020

Sulmuesi i Milanit Zlatan Ibrahimoviç feston sot 39 vjetorin e tij.

Kjo ditëlindje e ka gjetur suedezin ndryshe nga herët e tjera, pasi ai po qëndron në karantinë për shkak të infektimit me COVID-19.

Ndërkohë nga ana tjetër sulmuesi ka postuar një foto në  “Instagram”, ku ka treguar dhuratën që i ka bërë vetes për ditëlindje.

“Gëzuar ditëlindjen Zlatan”, shkruan ai krahas fotos.

Si gjithmonë unik në llojin e tij Ibra po përgatitet të rikthehet në stërvitje sapo të rezultojë negativ në testin e radhës për Covid-19.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Birthday to Zlatan

A post shared by Zlatan Ibrahimovi? (@iamzlatanibrahimovic) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco