Ibrahimoviç feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush futbollisti: Provë e gjallë se mosha...

Ibrahimoviç feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush futbollisti: Provë e gjallë se mosha...

10:19, 03/10/2020

Sot sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimoviç feston ditëlindjen.

Futbollisti mori urime të shumta nga miqtë dhe kolegë të tij, por më i veçanti ishte ai i skuadrës së tij. 

‘Provë e gjallë se mosha është thjesht një numër, gëzuar ditëlindjen Zlatan’ ishin fjalët e klubit për sulmuesin e tyre, i cili është në izolim këto ditë pasi rezultoi pozitiv në testin e COVID-19.

Edhe Juventus, përmes llogarisë së tij zyrtare në Twitter, i uroi ditëlindjen Ibrahimoviçit me një kujtim të viteve të kaluara në Juventus.

Për të gjithë kureshtarët Ibrahimoviç ka lindur më 3 tetor, 1981 dhe sot feston 39 vjetorin.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Living proof that age is just a number, @iamzlatanibrahimovic: 3?9????? #HBD #SempreMilan

A post shared by AC Milan (@acmilan) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco