Kapiteni i Vllaznisë pozitiv me Covid-19

Kapiteni i Vllaznisë pozitiv me Covid-19

20:25, 01/10/2020

Kapiteni i Vllaznisë, Edenis Gurishta ka rezultuar pozitiv në testet e kryera për Covid-19.

Testin për koronavirus e kanë kryer tre futbollistët të klubit shkodran, por fatin e keq e kishte futbollisti 25 vjeçar.

Gurishta është asimptomatik dhe ndodhet i izoluar në shtëpi, sipas rregullave të vendosura.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco