‘Është një ëndërr’, Uzuni flet pas shortit: Jam i fiksuar me Ronaldon, por Messi...

‘Është një ëndërr’, Uzuni flet pas shortit: Jam i fiksuar me Ronaldon, por Messi...

19:38, 01/10/2020

“Po, vlla. Ëndërr vlla, ëndërr…”. Këto janë fjalët e para të Myrto Uzunit, mesfushorit të Kombëttares shqiptare që luan me Ferencvaroshin dhe tani do përballet në grupet e Championsit me Mesin dhe Ronaldon.

Në një intervistë për “Panorama Sport” ai thotë se e priste që një ditë të luante kundër yjeve të mëdhenj të futbollit, por shorti i sotëm ishte befasues. “Jam shumë i lumtur që do të përballemi në grup me dy klube të jashtëzakonshme si Juventusi dhe Barcelona. Të gjithë e dinë që unë jam i fiksuar me Ronaldon, por Mesi ishte një surprizë e shkëlqyer për mua”, thotë Uzuni.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco