Kevin De Bruyne mesfushori më i mirë në Champions League 2019/20

Kevin De Bruyne mesfushori më i mirë në Champions League 2019/20

18:00, 01/10/2020

Kevin De Bruyne u votua mesfushori më i mirë i edicionit të fundit të Champions League. Edhe pse i eliminuar nga Lyon nw çerekfinale, belgu, Manchester City, “ndezi” garwn me klasin e treguar

 

De Bruyne mundi Thomas Muller (Bayern Munich) dhe Thiago Alcantaran (Bayern / Liverpool), dy fituesit e kompeticionit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco