Ja kush është mbrojtësi më i mirë i sezonit në Champions League

Ja kush është mbrojtësi më i mirë i sezonit në Champions League

17:48, 01/10/2020

Joshua Kimmich u votua mbrojtësi më i mirë i edicionit të fundit të Champions League. Me Bayernin e Munich, mbrojtësi i djathtë, fitues i kompeticionit, zhvilloi paraqitje jashtëzakonisht të shkëlqyera.

Futbollisti gjerman mposhti në këtë garë dy shokët e skuadrës te bayern b Alphonso Davies dhe David Alaba. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco