Manuel Neuer shpallet portieri më i mirë i Champions League për sezonin 2019/20

Manuel Neuer shpallet portieri më i mirë i Champions League për sezonin 2019/20

17:28, 01/10/2020

Manuel Neuer  u zgjodh portieri më i mirë i edicionit të fundit të Champions League. Portieri gjerman i Bayern Munchen, fitues në fuqi i kompeticionit, kishte zhvilluar një finale të nivelit të lartë.

Kampioni i botës 2014 mundi Keylor Navas (Paris SG) dhe Jan Oblak (Atlético Madrid).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco