Adidas zbulon topin e ri të Champions League

Adidas zbulon topin e ri të Champions League

17:25, 01/10/2020

Ndërsa Champions League do të rifillojë në 20 Tetor, adidas, furnizuesi zyrtar UEFA-s, sapo ka zbuluar topin e ri për këtë garë. Ashtu si në topat e fundit, ky version mbetet veçanërisht i gjallë me reflektime të kuqe, por edhe blu.

Ka edhe panele në formë ylli që të kujtojnë logon e konkursit më prestigjioz evropian. Nga pikëpamja teknologjike, asgjë e re krahasuar me versionet e mëparshme.

Shihemi më 20 tetor për ta parë këtë top  të ri në veprim!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco