VIDEO/ Fenerbaçe prezanton zëvendësuesin e Vedat Muriqit

VIDEO/ Fenerbaçe prezanton zëvendësuesin e Vedat Muriqit

16:25, 01/10/2020

Fenerbaçe ka gjetur pasuesin e Vedat Muriqit, sulmuesit të Përfaqësueses së Kosovës që u transferua te Lazio.

Klubi turk ka zyrtarizuar Papis Sise, 35-vjeçarin i cili vjen pikërisht nga kampionati turk, pasi luajti për dy sezone me Alaniaspor, ku shënoi 38 gola.

Ajo që ra në sy ishte prezantimi unik i klubit të Fenerbaçes.

Gjiganti turk kishte zgjedhur një film të vjetër, për të prezantuar Sisen, me këtë të fundit që përplaset te shtëpia me një avion të vogël.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco