VIDEO/ Vrioni lëvizje si Ronaldo, shihni golin e shqiptarit

VIDEO/ Vrioni lëvizje si Ronaldo, shihni golin e shqiptarit

23:11, 24/09/2020

Nën drejtimin e Andrea Pirlos, skuadra e Juventus po kryen përgatitjet për ndeshjet e ndaj Romës në Serie-A.

Në stërvitjen e ditës së sotme, u vu re prezenca e afrimit më të ri në merkato, Alvaro Morata, i cili dukej i gatshëm për fillimin e aventurës me bardhezinjtë.

Në stërvitjen e sotme, tekniku Pirlo kishte planifikuar edhe një ndeshje, ku prezent ishte edhe sulmuesi i Shpresave Giacomo Vrioni, i cili shënoi një gol mjaft të bukur për ekipin e tij që në fund të sfidës u shpall fitues.

Pas një asisti të Douglas Costas, 21 vjeçari shmangu bukur me një finte mbrojtësin Demiral dhe me një goditje të fortë mposhti portierin Gianluigi Buffon.

Goline  Vrionit nmund ta shikoni në minutën 2:51.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Training day?????????????? #finoallafine #juventus #training

A post shared by Giacomo Vrioni (@giacomovrioni_) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco