VIDEO/ Bayerni kalon në avantazh, 3 minuta më vonë ndërhyn VAR-i dhe...

VIDEO/ Bayerni kalon në avantazh, 3 minuta më vonë ndërhyn VAR-i dhe...

22:16, 24/09/2020

Bayern shënoi golin e avantazhit ndaj Sevillas në Superkupën e Europës.

Në minutën e 51’ ishte Leëandoëski i cili dërgoi topin në rrjetë dhe për arbitrin gjithçka ishte në rregull.

3 minuta më pas ndërhyn VAR-i duke anuluar golin për pozicion jashtë loje.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco