VIDEO/ Çfarë klasi nga Muller!! Goretzka finalizon super aksionin e Bayernit...

VIDEO/ Çfarë klasi nga Muller!! Goretzka finalizon super aksionin e Bayernit...

21:33, 24/09/2020

Vetëm disa minuta ka zgjatur gëzimi i spanjollëve.

Bayern barazon rezultatin 1-1 në sfidën ndaj Sevillas e vlefshme për Superkupën e Spanjës, shkruan SYRI.net.

Në minutën e 34’ ishte Leon Goretzka i cili finalizoi në mënyrën fantastike super aksionin e baravrezëve duke dërguar topin drejt rrjetës. Për më tepër shikoni klasin e pabesueshëm të Thomas Muller i cili jep pasim me të jashtmen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco