VIDEO/ Rakitic fiton penallti për Sevillan, shikoni ekzekutimin përballë Neuerit!

VIDEO/ Rakitic fiton penallti për Sevillan, shikoni ekzekutimin përballë Neuerit!

21:17, 24/09/2020

Sevilla ka befasuar Bayernin.

Spanjollët kanë kaluar në avantazh 1-0 ndaj bavarezëve në duelin e vlefshëm për Superkupën e Europës.

Në minutën e 13’ Lucas Ocampos goditi në perfeksion duke mposhtur portierin e Bayernit, Manuel Neuer.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco