VIDEO/ Supergol i Nafiut, Shkëndija barazon rezultatin ndaj Tottenham

VIDEO/ Supergol i Nafiut, Shkëndija barazon rezultatin ndaj Tottenham

21:09, 24/09/2020

Po luhet në këto momente ndeshja midis Shkëndijës së Tetovës dhe Tottenham, e vlefshme për turin e tretë në Europa League.

Djemtë e Ernest Gjokës kanë arritur të barazojë rezultatin 1-1 në përballjen ndaj skuadrës angleze.

Ishte, Valmir Nafiu ai i cili shënoi një supergol për tetovarët, duke ndezur sërish shpresat për një kualifikim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco