VIDEO/ Befasuese, shënohen dy gola të shpejtë në Milan - Bodo/Glimt

VIDEO/ Befasuese, shënohen dy gola të shpejtë në Milan - Bodo/Glimt

20:54, 24/09/2020

Janë shënuar dy gola të shpejtë në sfidën kualifikuese të Europa Leagues mes Milanit dhe Bodo/Glimt.

Fillimisht në minutën e 15’ Kasper Junker kaloi befasoi kuqezinjtë duke kaluar në avantazh norvegjezët, ndërsa Milani menjëherë barazoi rezultatin 1-1 me anë të Hakan Calhanoglu 17’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco