Europa League/ Përfundon pjesa e parë, Tottenham po fiton ndaj Shkëndijës

Europa League/ Përfundon pjesa e parë, Tottenham po fiton ndaj Shkëndijës

20:44, 24/09/2020

Ka përfunduar pjesa e parë në duelin që po zhvillohet në arenën “Todor Proeski” të Shkupit ndërmjet Shkëndijës së Tetovës dhe Tottenham.

Skuadra angleze po fiton me rezultatin 1-0 në takimin e vlefshëm për turin e tretë në Europa League.

Djemtë e Ernest Gjokës u ndëshkuan që në minutën e 5-të të ndeshjes. Ishte Eric Lamela ai i cili i i dha avantazhin “Spursave” me golin e shënuar.

Statistikat

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco