VIDEO/ Shënohet goli i parë në Shkëndija - Tottenham

VIDEO/ Shënohet goli i parë në Shkëndija - Tottenham

20:08, 24/09/2020

Po luhet në këto momente ndeshja midis Shkëndijës së Tetovës dhe Tottenham, e vlefshme për turin e tretë në Europa League.

Skuadra angleze ka kaluar shumë shpejt në avantazh në përballjen ndaj skuadrës tetovare. Pas një asisti të Son, ishte sulmuesi, Eric Lamela, i cili realizoi për ekpin e “Spursve” në minutën e 5-të.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco