Meta përshëndet nga Peja - 'kryeqyteti botëror i xhudos'

Meta përshëndet nga Peja - 'kryeqyteti botëror i xhudos'

09:26, 18/05/2024

Presidenti i PL, Ilir Meta, ka përshëndetur këtë mëngjes nga qyteti i Pejës në Kosovë. "Të dashur miq.  Nga Peja e mrekullueshme, kryeqyteti botëror i xhudos, ju uroj mirëmëngjes dhe një fundjavë të mbarë", dëgjohet ai në video.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco