Nis takimi i Komisionit të sigurisë me Komisionin e Senatit për Punë të Jashtme, dhe Sigurisë nga Çekia

Nis takimi i Komisionit të sigurisë me Komisionin e Senatit për Punë të Jashtme, dhe Sigurisë nga Çekia

12:46, 23/04/2024

Komisioni për çështje të sigurisë dhe mbrojtjes, fillon takimin me Komisionin e Senatit për Punë të Jashtme, Sigurisë nga Republika e Çekisë.

Pas takimit do të ketë konferencë për media ku do të flasë kryetari i komisionit Bekë Berisha dhe kryetari Komisionit të Senatit për Punë të Jashtme, Sigurisë nga Republika e Çekisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco