Një person raportohet i zhdukur në Shtime

Një person raportohet i zhdukur në Shtime

09:55, 21/04/2024

Një person është raportuar i zhdukur në Shtime.

“PERSON I ZHDUKUR – Shtime / 20.04.2024-16:30. Një mashkull kosovar, ka raportuar se  është larguar nga objekti viktima mashkull kosovar dhe nuk ka njohuri për vend ndodhjen e  tij. Rasti në procedurë hetimore.”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco